Desktop View

WSOP 2012The WSOP 2010 November Nine er satt i stein etter en slitsom 5 timer og 45 minutters spill til Brandon Steven ble slått ut på 10. plass. Play vil fortsette i november med den endelige tabellen kjemper for å avklare 2010 WSOP main event mester.

WSOP 2010 ESPN TV programmet har blitt annonsert, og du kan se den viktigste begivenheten ukentlige episoder fra den 10 august 2010 frem til finalebordet den 9. november.

November Nine er Jonathan Duhamel, John Dolan, Joseph Cheong, John Racener, Matthew Jarvis, Filippo Candio, Michael Mizrachi, Soi Nguyen og Jason Senti.

WSOP 2010 November Nine

November Nine har 7 amerikanske spillere, to kanadiere og for første gang i WSOP historien en italiensk spiller har gjort den endelige tabellen. Finalebordet består av ni spillere som overlevde et felt på 7319 deltakere, den nest største live turnering i poker historie.

Player Land Chip Stable
Jonathan Duhamel Canada 65975000
John Dolan USA 46250000
Joseph Cheong USA 23525000
John Racener USA 19050000
Matthew Jarvis Canada 16700000
Filippo Candio Italia 16400000
Michael Mizrachi USA 14450000
Soi Nguyen USA 9650000
Jason Senti USA 7625000

Dag 8 de siste 27 spillerne å fortsette å spille i ca 17 timer til bare 9 spillere igjen.

10 - Brandon Steven
11 - Pascal LeFrancois
12 - Adam Levy
13 - Duy Le
14 - Hasan Habib
15 - Matt Affleck
16 - Benjamin Statz
17 - David Baker
18 - Scott Clements
19 - Michiel Sijpkens
20 - Patrick Eskandar
21 - Redmond Lee
22 - William Thorson
23 - Robert Pisano
24 - Ronnie Bardah
25 - Mads Wissing
26 - Matthew Bucaric
27 - Johnny Lodden

WSOP 2010 utbetalingsstruktur - finalebordet

Toppen 8 spillere vil vinne mer enn en million for deres main event finish, i år den totale premiepotten var $82512162 og betales ut til 747 plass.

1. plass - $8,944,138
2. plass - $5,545,855
3. plass - $4,129,979
4. plass - $3,092,497
5. plass - $2,442,960
6. plass - $1,772,939
7. plass - $1,356,708
8. plass - $1,045,738
9. plass - $811 823

WSOP 2010 ESPN Schedule

WSOP 2010 vil bli sendt på ESPN fra den 20 juli som inneholder de Poker Player's Championship og Tournament of Champions. Hovedarrangementet vil luft fra 10 august 2010 i ukentlige episoder fram til finalebordet den 9. november.

Dato Tid Program
20 juli 2010 20:00 World Series of Poker Forhåndsvisning
27 juli 2010 20:00 Poker Player's Championship
03.08.2010 20:00 Tournament of Champions
10 august 2010 20:00 WSOP Main Event
17 august 2010 20:00 WSOP Main Event
24 august 2010 20:00 WSOP Main Event
31 august 2010 20:00 WSOP Main Event
07.09.2010 21:00 WSOP Main Event
14 september 2010 21:00 WSOP Main Event
21 september 2010 21:00 WSOP Main Event
28 september 2010 21:00 WSOP Main Event
05.10.2010 21:00 WSOP Main Event
12 oktober 2010 21:00 WSOP Main Event
19 oktober 2010 21:00 WSOP Main Event
26 oktober 2010 21:00 WSOP Main Event
02.11.2010 21:00 WSOP Main Event
09.11.2010 TBA 2010 WSOP Main Event finalebord

* World Series of Poker og WSOP er varemerker for Harrah's License Company, LLC ("Harrahs"). Harrah's sponser eller støtter ikke, og er ikke assosiert eller samarbeidspartner med Win Alle Poker eller dets tjenester eller kampanjer.



Add a Comment

Epostadressa di blir ikkje synleg. Påkravde felt er merka *

Denne nettstaden brukar Akismet for å redusere søppelpost. Lær korleis kommentarane din vert handsama.